Site Overlay

AROOMITERAAPIA SINU KODUS

Need imelised küünlad ..

Ma olen alati armastanud erinevaid looduslikke aroome ning umbes täpselt sama palju armastan ma ka erinevaid küünlaid, mistõttu on mul sügise ja pimeda aja saabudes alati kõik kapid erinevaid küünlaid täis varutud, mida ma siis igal võimalikul hetkel põletan. Küünlad lihtsalt loovad sellise sooja ja hubase õhkkonna, mida siia külma ja pimedasse sügistalvisesse perioodi nii väga vaja on. Eriti ideaalse kombo moodustavad minu meelest muidugi lõhnaküünlaid! Just need sellise loodusliku aroomiga, mida peale pikka päeva põlema süüdata ning mille rahustavaid aroome hubases toas nautida.

Just selliste otsingul olin ma juba pikemat aega. Soovisin leida sellist meeldiva aroomiga looduslikku küünalt, mis ei oleks sünteetilistest lõhnaainetest pungil. Kuniks mõni aeg tagasi kirjutas mulle armas Metsiku Kuu looja Terje, kes valmistab käsitööna aroomiteraapilisi küünlaid! Terje uuris, kas oleksin huvitatud neid proovima. Kas te kujutate ette kui rõõmus ma selle kirja üle olin!? Loomulikult olin ma nõus neid imelisi küünlaid proovima! See kiri tuli nii õigel ajal! Vahel ikka tasub oma mõtted ja soovid universumi poole teele panna. Terje saatis mulle proovimiseks apelsini-lavendli, kadaka-rosmariini ning apelsini-kaneeli eeterlike õlidega lõhnastatud aroomiküünlad ning ma pean ausalt tunnistama, et Terje poolt valmistatud looduslikes käsitööküünaldes kohtuvad täpselt need imelised omadused, mida otsinud olen – naturaalsus, looduslikkus ning teraapiliselt meelerahu pakkuv aroom! Proovitute hulgast meeldivad mulle kõik nii väga, et väga keeruline on lemmikut esile tuua, kuid kui peaksin siiski valima, siis tundub, et minu südame on oma valdusesse haaranud kadaka-rosmariini lõhnaline aroomiküünal. Selle aroomiteraapilised omadused on suurepäraseks abiliseks stressi ja pinge maandamisel ning loovad tuppa eriti mõnusa hubase ja rahustava meeleolu.

Kokku kuulub Metsiku Kuu tootevalikusse lausa 11 erinevat aroomiteraapilist küünalt:

 • sidrunheina aroomiküünal
 • rosmariini ja sidruni aroomiküünal
 • piparmündi ja eukalüpti aroomiküünal
 • sidrunheina aroomiküünal
 • lõhnatu küünal
 • MayChangi ja Rosmariini aroomiküünal
 • Lavendli aroomiküünal
 • Kadaka ja rosmariini aroomiküünal
 • Geraaniumi aroomiküünal
 • apelsini ja kaneeli aroomiküünal
 • apelsini ja lavendli aroomiküünal

Metsiku Kuu küünalde eelised

 • Küünlad on valmistatud vaid taimsetest koostisosadest ning ei kahjusta keskkonda ega inimesi!
 • Lõhnastatud vaid naturaalsete eeterlike õlidega ning ei ole kahjulikud hingamisteedele.
 • Küünlad põlevad ühtlaselt – ilma vaha ülejääkideta
 • Metsiku Kuu küünlad on biolagunevad ning pakendid on kergelt seebi ja veega puhastatavad, sobides suurepäraselt pakendi taaskasutamiseks!
 • Minimaalselt pakendatud.
 • Loomkatsete vabad ning 100% vegan!

Metsiku Kuu aroomiteraapilised käsitööküünlad on 100% naturaalsed ja nii looduslikud kui üldse võimalik! Neisse ei ole lisatud grammigi kunstlike lõhna – ega värvaineid ning kogu imeline aroom tuleb vaid väekatest eeterlikest õlidest. Seepärast ma neisse ning nende aroomiteraapilistesse omadusse ka ära armusin! Ma armastan tohutult lõhnaküünlaid, kuid mõte sellest, et endale keemiat sisse hingan, ei meeldi mulle kohe teps mitte, mistõttu olen ma niiiii siiralt õnnelik, et Metsiku Kuu looduslikud aroomiteraapilised küünlad minuni jõudsid! See rahustav õhkkond ja meeleolu mida need küünlad loovad, on imeline! Lisaks sobivad küünlad ka suurepäraselt kingituseks, olles imearmsalt pakitud. Miks mitte pakkuda oma armsatele üks imeline aromaatne elamus ning pista kingikotti just üks (või mitu) naturaalset aroomiküünalt!

Vahva uudis on see, et kõigil küünlahuvilistel on võimalik minna neidsamu imelisi käsitöö küünlaid ka ise valmistama! Armas Metsiku Kuu looja Terje korraldab nimelt ka erinevaid küünalde valmistamise töötubasid, mille kohta leiab rohkem infot Metsiku Kuu Facebooki lehelt. Lisaks on mul pakkuda teile ka sooduskood Tuuli15, mis kehtib Metsiku Kuu veebipoes kuni 07.11!

Metsiku Kuu aroomiteraapilisi küünlaid on lisaks veebipoele soetada veel ka järgmistest poodidest Tallinnas: @Woolish @Tauno Kangro Skulptuuristuudio @DEKO-Kodusisustus ja kingitused @Veganshop; @Lija pood Haapsalus ning @Koidukuma kingituste butiigis Sauel. 

Mõnusat nautimist!

Leave a Reply