Site Overlay

JUUKSED PUHTAKS, PEHMEKS JA SIIDISEKS KESKKONNASÄÄSTLIKULT

Erinevad juuksehooldustooted, eeskätt šampoon ja palsam kuuluvad ilmselt enamiku inimeste hügieenitarvete hulka ning leiavad sagedast kasutust. Niisamuti leiab ka minu vannitoa riiulilt nii šampooni kui palsami, mõlemad plastikpudelisse pakendatud. Jah, kõlab ju tavapäraselt, kas pole? Et mis kujul see šampoon siis pakendatud olema peaks?! Jep, eks me oleme ju harjunud pudelist šampooni pähe valama ega kujutaks seda teisiti ettegi. Tegelikult aga saab ka teistmoodi ning seejuures veel ka super mugavalt ning keskkonna – ja nahasõbralikult! Kohe räägin lähemalt millest siis jutt.

SOLIDU tahke šampoon ja palsam

Plastist šampoonipudeli biolagunemiseks kulub 500! aastat, mis kõlab ikka ju ulmeliselt küll! Kui nüüd mõelda sellele plastiku kogusele, mis tegelikult elu jooksul näiteks šampoonidele kulub, teeb see kokkuvõttes ju metsiku koguse plastikut! Plastiku saaste mõjud on aga rängad nii keskkonnale, loomadele kui ka seeläbi meile endile. SOLIDU on tulnud turule aga tahkete šampoonidega, mis toimivad täpselt samuti kui klassikalised vedelal kujul olevad šampoonid, kuid ei sisalda vett, mistõttu on nad ka plastikuvabad, st plastiku asemel pakendatud papist karpidesse ning valmistatud vaid konsentreeritud koostisosadest. SOLIDU näol on tegemist keskkonnateadliku, innovatiivse Leedust pärit kosmeetikabrändiga, mis toodab kõrgkvaliteetseid konsentreeritud aktiivsetest koostisosadest veevabasid tooteid, millel puudub plastpakend. Kõik SOLIDU tooted on valmistatud vaid nahasõbralikest aktiivsetest koostisosadest, sh taimeõlidest, ekstraktidest ning looduslikest eeterlikest õlidest, mis kõik lisavad toodetele ka imelise lõhna. Senikaua kuni need šampoonid mul kapi serval kasutamist ootasid, lõhnas terve tuba reaalselt nii hästi, justkui oleks kusagil suur lillesületäis ootamas!

SOLIDU tootevalik on küllaltki lai võimaldades igaühel leida oma lemmik:

  • Neli erinevat šampooni: nõgese ja tamaru õliga metsaroheline šampoon “GRANDMA SAID”; vanilje ning tsitrusega rikastatud erksinine “EXOTIC”, pujengijuure, E-vitamiinide ning erinevate eeterlike õlidega rikastatud “PINK” ning sügavpuhastav naturaalse mangovõi ning eeterlike õlidega “BALANCE”;
  • palsamite valikust leiab: argaaniaõli ning sheavõi kombinatsiooniga rikastatud “HAIR CANDYning mangovõi ja Jojoba õliga “NO KNOTS” palsami.
  • Lisaks eelmainitule leiab Solidu valikust veel õrnatoimelised seebid kehale: “20 SECONDS” ja “PURITY” ning jahutava huulepalsami.

Mina katsetasin SOLIDU sarjast ära mõlemad – nii šampooni kui ka palsami ning ma pean ütlema, et MA JÄIN VÄGA RAHULE! Kui ma tahketest šampoonidest esmakordselt kuulsin, siis ma pean tunnistama, et olin veidi skeptiline. Eriti selles osas, et kas ja kuidas need üldse vahtu lähevad. Aga kohe kui šampooni vee all märjaks tegin ning juustesse asetasin hakkas see metsikult vahutama. Või noh, täpselt nii nagu peab! See läks lausa paremini vahtu kui mõni klassikaline vedelal kujul olev šampoon ja see palsam tegi mu juuksed nii pehmeks, et ma ei mäletagi millal mu juuksed viimati nii pehmed ja siidised olid! Seega kummutasid nii šampoon kui ka palsam kogu mu skeptilisuse tahkete šampoonide osas. Mina katsetasin seekord SOLIDU “PINK” šampooni ning “HAIR CANDY” palsamit ja ma tõesti olen nii rahul. Samuti ei ole ka nende hoiustamine üldse mitte ülemäära keeruline või ebamugav. Mina pistsin mõlemad, nii šampooni kui ka palsami lihtsalt karpi, lasin neil kenasti ära kuivada ning asetasin kaane peale kuniks järgmise korrani. Niisamuti saab neid ka transportida – pista sobva suurusega karpi ning haara kaasa!

Kas te olete tahkeid šampoone juba katsetanud? Andke mulle julgelt kommentaariumis märku mida teie tahketest šampoonidest arvate, kas olete katsetanud ning kuidas meeldib! 😉

SOLIDU tahkeid šampoone saab soetada:

3 thoughts on “JUUKSED PUHTAKS, PEHMEKS JA SIIDISEKS KESKKONNASÄÄSTLIKULT

  1. Paar nädalat tagasi proovisin esimest korda, sest avastasin kappi koristades, et olen kusagilt saanud kingituseks (Lushi oma). Üllatavalt hea on see ja vajutab paremini kui šampoon (palju vähem kulub seda). Nüüd olen kindlasti tahke šampooni usku 🙂 järgmisena prooviks Solidut!

Leave a Reply