Site Overlay

KÜÜNED KORDA: ALLERGIAVABA 3in1 GEELLAKK KODUSEKS KASUTAMISEKS

Küünte lakkimine on minu jaoks olnud alati tohutult tüütu tegevus ning seda peamiselt seetõttu, et tulemus ei ole püsiv. Siinkohal ei ole mind aidanud ei mitmekordne laki peale kandmine (sellisel juhul koorub see tavaliselt mu küüntelt päeva-paariga lihtsalt maha) ega ka erinevate kauapüsivate pealislakkide kasutamine. Nii ma siis olengi enamasti küünte lakkimisest loobunud, sest nädalas tunde vaeva näha selle nimel, et ilusaid lakitud küüsi nautida .. nii umbes poolteist päeva, polnud minu jaoks lihtsalt seda aega väärt. Nii ma siis olin pikalt plaani pidanud lasta taas salongis oma küüned geellakkida. Aastaid tagasi olid mul mõnda aega geelküüned, ning mäletan hästi kui mugav see oli ning ega ma täpselt teagi miks ma tookord nendest loobusin. Igatahes olin nüüd taas pikalt mõelnud ja kaalunud, aga tegudeni veel jõudnud polnud. Kuniks jäid mulle silma Nails by Nature poolt pakutavad kolm-ühes geellakid, mis mõeldud kodus kasutamiseks ning mis on lisaks ka 7 peamise allergiat tekitava aineta. Viimane kõnetas mind eriti, sest mida vähem kõiksugu keemiat tarbida, seda parem!

Küüned korda kergelt ja mugavalt kodust lahkumata

Mulle väga sobis idee, et saan mugavalt kodus küüned korda teha, ega pea hakkama klapitama aega salongi minekuks ning lisaks säästan sel viisil ka oluliselt raha, kuna Nails by Nature geellaki komplekti soetamine on sisuliselt ühekordne investeering, ega vaja igakuist mitmekümne eurost väljaminekut. Lisaks on valikus super ilusad värvitoonid! Ma pole kunagi olnud suur kaunistuste ja ekstravakantsete küünte austaja, mistõttu sobis ka värvivalik mulle ideaalselt. Valikus on 4 erinevat naiselikku värvitooni: Red, Baby Pink, Nude ning Peachy. Kogu komplektis sisaldub lisaks lakkidele veel kotike küünehooldustoodete tarbeks, SunUV minilamp, karestusblokk ning klõpsud ja pulk geellaki eemaldamiseks.

Lakke on lihtne peale kanda ning need kuivavad spetsiaalse UV lambi all hetkega! Ühe kihi kuivatamine võtab aega vaid 60 sekundit. Ideaalse tulemuse saavutamiseks on soovitatav kanda küüntele 1-2 lakikihti. Enne laki pealekandmist tuleks läbi viia ka kerge korrigeeriv protseduur – korrigeerida küünenahad, et tulemus jääks ühtlasem; küüned karestusbloki abil karestada ning viimaks atsetooniga niisutatud vatipadjakese abil puhastada küüned sinna tekkinud küünetolmust. Kui küüned on lakkimiseks valmis, vali välja meelepärane värvitoon ning kanna õhukese kihina küüntele. Hoia lakitud küüsi UV lambi all 60 sekundit ning vajadusel korda protseduuri. Kuna minu küüneplat ei ole väga ühtlane, siis mina kandsin küüntele kolm kihti lakki ning tulemus jäi minu meelest väga ilus, just nagu päris! Kui muidugi välja arvata see, et ega ma just professionaalne küünetehnik pole ning veidi läks lakki muidugi ka üle ääre ning ideaalset tehnikat tuleb muidugi veel harjutada, hehe! Mulle tohutult meeldivad sellised soojad pastelsed toonid, mistõttu võlus mind kohe Peachy tooni lakk, mis jäi küüntele selline ilus pastelne, kuid samas ka ergas! Järgmiseks proovin aga kindlasti punast.

7 allergiat tekitava kemikaali vabad

Ma valin võimalusel a l a t i võimalikult tevisesõbralikuma variandi mistahes toodete puhul. Seepärast kõnetas mind ka antud toodete puhul just see, et need on vabad peamistest allergiat põhjustavatest kemikaalidest, milleks on: butylated hydroxyanisol (BHA), dibutyl phthalate, toluene, formaldehyde, Formaldehyde Resin, Camphor ning Paraben. Veelgi rõõmustas mind see, et tooteid ei ole testitud loomadel!

Nails by Nature tootevalikuga saad lähemalt tutvuda SIIN.

Kuidas on sinuga lood? Kas eelistad geelküüsi, tavalist küünelakki või eelistad hoopis naturaalsust? 🙂 Mille järgi sina küünehooldusvahendeid valid? Super põnev oleks kuulda ka teie kogemusi, niiet andke julgelt kommentaariumis märku! 😉

Jälgi mind ka mujal 🙂
error

Leave a Reply