Site Overlay

TERVISLIK SMUUTI, MIS VALMIB HETKEGA!

Ma ei tea kuidas teiega lood on, kuid mina olen igatahes küll üks suur smuutisõber! Vahel vuristan omale smuuti lausa nii hommikuks, lõunaks kui ka õhtuks. Pole vast kiiremat, mugavamat ja maitsvamat viisi kuidas tarbida korraga rohkelt vitamiine ning paitada sealjuures ka maitsemeeli. Smuuti võimaldab igaühel lasta oma fantaasial lennata ning valmistada just selline maitsekooslsus nagu parasjagu tuju on. Minu lemmikuteks on just nagu mahlade puhulgi, rohelised smuutid milles rohkelt spinatit, lehtkapsast, ananassi, banaani ning muud head. Muidugi maitsevad mulle aga ka kõiksugu marjased smuutid ning smuutikausid. Teinekord teengi smuuti hoopis sellise paksema tekstuuriga ning lisan veel juurde peotäie müslitki, millest siis koos valmib üks toekas smuutikauss. Aga, aga, aga! Täna tahaksin ma teile tutvustada hoopis midagi uut, mis viib kogu smuutimajanduse täiesti teisele tasandile! Millest täpsemalt jutt on, sellest kohe lähemalt!

Sume smuutisegud ehk smuuti, mis valmib hetkega

Sume smuutisegude taga on üks vahva Saaremaa ettevõte, kes on kokku pannud erinevad sügavkülmutatud puuvilja-maitsetaimede-marjade segud, muutes seeläbi smuutitamise veel kordi lihtsamaks ja mugavamaks. Smuutisegudele tuleb lisada vaid 150 ml kuuma vett, blenderdada ning maitsev smuuti ongi nautimiseks valmis! Sume smuutisegud sündisid soovist pakkuda kiiret ja mugavat lahendust kuidas tarbida rohkem värskeid puu- ja köögivilju nii, et kadu oleks võimalikult minimaalne. Kuna toored viljad kipuvad kiirelt riknema või ei saavuta sobivat küpsusastet (nt avokaadod – tihtipeale on nad liiga kõvad, või vastupidiselt hoopistükis üle küpsenud), siis pakuvad külmutatud smuutisegud ideaalset lahendust kuidas nautida küpseid vilju.

Kuigi smuuti valmistamine võtab tavaliselt aega vaid loetud minutid, siis mõnikord tahaks ju hommikul kasvõi need 10 minutit kauem magada ning ampsata hommikusöögiks midagi, mis juba praktiliselt valmis on, kas pole? Selle võimaluse pakuvadki Sume smuutisegud! Kui tavaliselt poes müüdavad valmis smuutid ja mahlad on töödeldud ning kaotanud seeläbi suure osa oma kasulikkusest, siis Sume smuutisegudega seda kartma ei pea! Smuutisegud on kõik 100% naturaalsed, töötlemata, lisaainete ning lisatud suhkrute vabad ning säilitanud kogu oma toiteväärtuse. Mis need segud veel minu arvates super eriliseks teeb on see, et neis on maitsed täpselt tasakaalus, mistõttu ei pea üldse nuputama mida ja kui palju smuuti sisse pista, sest see töö on meie eest juba ära tehtud! Ava ainult meelepärane pakend, vala smuutisegu blenderisse, lisa 150ml kuuma vett ning vurista kuniks smuuti on saavutanud mõnusalt siidise tekstuuri ja suurepärane maitsenauding on garanteeritud!

6 erinevat maitset

Sume smuutisegud on saadaval lausa kuues erinevas maitses, mille hulgast leiab iga üks kindlasti oma lemmiku: Green, Mojito, Red, Ruby, Sunrise ja minu kõige kõige lemmikum Pina Colada.

Sume Green – mis võiks olla parem, kui klaasitäis värskendavat rohelist smuutit? Sinna on ära peidetud koos banaani, ananassi ning õunaga veel lisaks nii värske kurk, spinat kui ka avokaado, samas ei ole tunda domineerivat köögivilja maitset, vaid tulemuseks on mõnusalt magus värskendav roheline smuuti, mis maitseb kindlasti ka kõigile neile, kes muidu köögiviljadest (eriti rohelistest) kauge kaarega mööda armastavad käia!

Sume Mojito – mm, see mündi värskus ja laimi hapukus, kas ei kõla mitte hästi? See smuutisegu on 100% oma nime vääriline ja tasub proovimist!

Sume Red – traditsioonilised maitsed ning mustikate-maasikate vägi, just nagu vanaema tehtud!

Sume Sunrise – smuuti, mis oma imelise kollase värvitooniga muudab ka kõige hallima päeva päikseliseks! Astelpaju, porgand, banaan ja mango, kas saab veel paremaks minna?!

Sume Ruby – see lilla värvitoon võlus mind koheselt! Selles smuutis saavad kokku banaan, õun, peet ning mustsõstar, on see vast üks imeline kohtumine!

Sume Pina Colada – ja nüüd ja nüüd ja nüüd, minu maailma kõige lemmikum smuuti! Ananassi-kookose kombo on vist läbi aegade olnud üks mu lemmikuid, need kaks lihtsalt sobivad omavahel võrratult! Sellesse smuutisse armusin küll esimesest lonksust, nii kreemjas ja siidine, magus ja kookosene, mmm, seda lihtsalt PEAB proovima! 😉

Kui ma suutsin nüüd ka Sulle isu peale ajada (mida ma loodetavasti tegin, hehe!), siis Sume smuutisegud ootavad Sind järgmistes müügikohtades: Tallinna-ja Tartu Kaubamaja, Coop, Maksimarket, Selver, Delice, Stockmann, Biomarket, Lõunakeskuse taluturg, Saarte Sahver, Portartur jt.

Sume smuutisegudekohta saad lähemalt lugeda juba siit: https://sumesmuuti.ee/

Mõnusat smuutitamist! 😉

Leave a Reply