Site Overlay

VÄRVI- JA MAITSEKÜLLANE SÜGISESMUUTI

Nüüd, mil ilmad aina vihmasemaks, külmemaks ja tuulisemaks minema hakkavad, on eriti oluline hoida oma toidulaud värvilisena ja vitamiinirohkena. Nagu te ehk juba teate, siis olen ma üks ilmatuma suuuuuuuuur smuutisõber, mistõttu on smuutil koht minu toidulaual pea igapäevaselt. Armastan kokku segada mitmesuguseid maitseid ning proovida uusi kombinatsioone. Küll aga armastan ma ka klassikalisi ja lihtsaid maitseid.

Ka alljärgneva smuuti näol on tegemist ühe imelihtsa, kuid vitamiinidest pakatava värviküllase smuutiga.

Kõiksugused marjad annavad smuutidele nii imelise värvi kui ka maitse, lisaks teevad nad smuutist tõelise vitamiinipommi!

Minu lemmikuteks on kahtlemata nii mustsõstrad kuid ka vaarikad, maasikad ja kirsid. Seekordse smuuti peategelasteks on aga C-vitamiini rikkad mustsõstrad. Need imelised marjad on maitsvad nii värskelt kui ka külmutatuna smuutide sees. Sõstarde hapukus koos banaani magususega moodustavad tõepoolest ühe parima kombo! 😉

VAJA LÄHEB 

Kogus: kahele

150-300g maitsestamata (kreeka) jogurtit/kookosjogurtit/sojajogurtit või muud meelepärast jogurtit

2 keskmist küpset banaani

2 klaasitäit kirsse/vaarikaid/maasikaid/mustsõstraid

soovi korral veidi vett

blenderit

VALMISTAMINE

Koori ja tükelda banaanid ning aseta blenderisse, vala juurde jogurt,  lisa marjad ning vesi. Blenderda ühtlase konsistentsi saavutamiseni.

Vala klaasi ning naudi! 😉

 

Milline on sinu lemmik smuuti? Kas oled suur smuutisõber? Kirjuta mulle julgelt tagasisidet ka oma smuutitamise kohta ja vaatame kas meie maitsed klapivad! 😉

 

Leave a Reply