Site Overlay

NATURAALNE JA PÜSIV SILMA NING KULMUMEIK

Kõik, kes vähemal või rohkemal määral on puutunud kokku ripsmetuššiga, siis teavad, et tegemist on meigitootega, mis katab ripsmed värviga ning sõltuvalt tušist, lisab ka volüümi. Ripsmetušši eesmärgiks on ripsmeid pikendada, tihendada, toonida, tuues silmi rohkem esile. Tihti kaasnevad ripsmetušsiga aga ka nii mõnedki ebameeldivused – kipub tükki minema ning pudenema, niiske/vihmase ilmaga või higistamise korral võib ripsmetušš laiali minna, muutes meid pandade sarnaseks, tundlike silmade puhul võib nii mõnigi tušš tekitada ka ärritust.

Aga veekindel ripsmetušš? 

Jah, müügil on mitmesuguseid veekindlaid ripsmetušše, kuid ka need ei pruugi alati sobida. Kuigi veekindel ripsmetušš kinnitub tugevalt ripsmetele ning veega kokku puutes laiali valguma ei kipu, on selle maha võtmisega paras tegu. Selleks tuleks muretseda vastav veekindla meigi eemaldusvahend. Samuti on veekindla silmameigi eemaldamine nii nahale, silmadele kui ka ripsmetele ebamugav ning võib samuti tekitada ärritust. Tegelikult mida vähem me oma nahka, eriti silmaümbrust õrna nahka, silmi ja ripsmeid hõõrume, seda parem on.

Mida siis valida?

Siinkohal tahaksin teile tutvustada meigibrändi, mida ise juba ligi 2 aastat igapäevaselt kasutanud olen ja võin käsi südamel öelda, et olen nende toodetega ääretult rahul. Olles pikalt hädas olnud sobiva ripsmedušši leidmisega, olin tohutult rõõmus kui esmakorselt kuulsin, et on olemas meigitooted, mis on veekindlad, seejuures aga suunatud just tundlike silmadega inimestele, just nagu mina.  Aga asume siis asja kallale ja räägime lähemalt millise brändiga tegu on ning mis on nende toodete fenomen. Tegemist on innovaatilise silmameigi brändiga Blinc. Blinc on loodud just naistele, kel on tundlikud silmad. Sealjuures on tooted aga vee- ja ilmastikukindlad: ei lähe laiali, ei pudene, ei kulu maha ega tuhmu ka higistamise korral või niiskes/kuumas kliimas viibides.

 

Mis teeb Blinc tootesarja niivõrd eriliseks? 

Vaatamata sellele, et tooted on veekindlad, on neid imelihtne eemaldada. Ripsmetušši eemaldamiseks pole vaja teha muud kui vaid sooja vee ja sõrmede abil tušs ripsmetelt “maha rullida”, just nimelt rullida, sest Blinc ripsmetušš mitte ei kata ripsmeid värviga, vaid moodustab ripsmekarvakeste külge pisikesed veekindlad torukesed, mille eemaldamiseks ei ole vaja meigieemaldajat, piisab sõrmede ja sooja vee abil kerge surve avaldamisest ning torukesed tulevad ripsmetelt kerge vaevaga maha, jättes naha puhtaks.

Blinc tooted on ohutud ka allergikutele. Tooted on kliiniliselt testitud ning sobilikud ka allergikutele. Lisaks ei sisalda Blinc tooteid parabeene ega pole loomadel testitud.

Millisesed on minu lemmiktooted Blinc tootesarjast? 

Minu vaieldamatuks lemmikuks on ripsmeduššid – nii BLINC AMPLIFIED MASCARA kui ka BLINC MASCARA. AMPLIFIED ripsmetušš katab ripsmed läikiva, volüümi andva ja ripsmeid pikendava kihiga, moodustades ripsmete ümber väiksed veekindlad torukesed ning seda saab päeva jooksul korduvalt peale kanda. Tušši võib kanda ripsmetele senikaua kuni on saavutatud soovitud tulemus. BLINC ripsmetušš on samuti ripsmetele volüümiandvate ning pikendavate omadustega, küll aga tuleb see peale kanda 2 minut jooksul ning hiljem uusi kihte peale lisada ei saa.

Blinc lauvärvid – BLINC SHADOW FUSION PALETTE. Komplekt sisaldab kümmet (viis matti ja viis pärlendavat) lauvärvi koos kahepoolse lauväri pintsliga. Blinc Shadow Fusioni lauvärvid sisaldavad endas üheaegselt kolme omadust: need on kreemjad, geeljad ning puudrised, olles nagu ikka, vee – ja ilmastikukindlad. Kõiki toone on lihtne hajutada ning toonid sobivad omavahel ideaalselt kokku, pakkudes sametist kauni pigmendiga tulemust, mis ei tuhmu ega lähe laiali. Neis sisalduvad koostisosad aitavad hoida nahka niisutatuna, andes nahale pehme ja ühtlase viimistluse. Meigi saab eemaldada kerge silmameigieemaldajaga.

Ei saa üle ega ümber ka kulmudest, sest kellele siis ei meeldiks ilus, loomulik ja kauapüsiv kulmumeik? Blinc tootesari pakub kulmudele kahte suurepärast toodet: BLINC EYEBROW PENCIL ja BLINC EYEBROW MOUSSE. Kulmupliiats, mis ei lähe laiali, on veekindel, hooldab nii nahka kui kulmukarvu, tagades ideaalse püsivuse kogu päeva vältel, kõlab kui ideaalne toode, kas pole?! Jah, seda see tõepoolest ka on! Tegemist on kulmupliiatsiga, mida on tõepoolest imelihtne peale kanda ning mis jätab loomuliku ja kauapüsiva tulemuse. Et tulemus oleks aga veelgi kauapüsivam ning viimistletud, võib peale pliiatsi pealekandmist kasutada ka toonivat kulmukreemi. Tooniv kreem tagab sajaprotsendilise püsivuse ning kaitse tuhmumise eest. Ja see tõesti toimib! Olen kasutanu niiiiiiii palju erinevaid kulmupliiatseid, geele ja kreeme, kuid enamus neist on poole päeva pealt kulmudelt minema jalutanud. Blinci tooted aga toimivad täpselt nagu lubatud, need tõepoolest püsivad ning ma ei pea kartma, et hommikul peale kantud meik lõunaks vehkat oleks teinud.

Eestis saab neid imelisi tooteid soetada veebipoest http://www.bebeautiful.ee/et/home  🙂

Kas oled varem Blincist kuulnud või lausa mõnda nende toodet ka proovinud? Kas oled rahule jäänud? Kui veel kasutanud pole, siis kas tahaksid proovida? Igasugune tagasiside on väga teretulnud! Andke mulle julgelt kommentaariumis märku! 😉

 

 

Leave a Reply