MINUST

Minust

mai 29, 2018

Kes ma olen?

Olen pudrufänn ja smuutifanatt, kelle igapäeva eluga käib käsikäes tervis, pidev enese arendamine selles valdkonnas ning positiivse emotsiooni loomine nii endale kui teistele.  Mulle meeldib meisterdada köögis erinevaid tervisesõbralikke retsepte, eelkõige armastan ma erinevaid putrusid ja smuutisid – nendega võib lõputult katsetada!   Mulle meeldib inspireerida ja olla inspireeritud. Armastan jagada oma kogemusi, mõtteid ja ideid, tervislikkusest, toidust, eluviisist ja muust.

Mina ja sotsiaalmeedia 

Minu ja sotsiaalmeedia vaheline seos on just täpselt selline, et 4-5 aastat tagasi kui alustasin teekonda tervislikuma “minani”, siis avasin ka instagramis oma (toidu)pildi blogi. Hakkasin kajastama seal oma retsepte ja dekoreeritud toitudest pilte ja niisama hetki/mõtteid.

Tänaseks on saanud sellest minu suur hobi. Postitan igapäevaselt pilte ning storysid, milles kajastan huvitavaid retsepte, oma lemmik(tervise)tooteid või lihtsalt põnevaid/teaduslikke fakte tervisest, eluviisist, ning sellest, kuidas neid kahte ühendades jõuda Tervisliku Eluviisini. Samuti leiab minu instagramist killukesi ja mõtteid minust ja minu igapäeva elust.

Miks sotsiaalmeedia? 

Sotsiaalmeedia on minu jaoks saanud kohaks, kus on võimalik jagada oma mõtteid, oskusi, hobisid ja kõike muud mis paelub, ning tutvuda seejuures ka inimestega kel on sarnased huvid, või kellele lihtsalt meeldib see, mida sa teed. See on koht, mis inspireerib. Koht, kus on kõik võimalik. Koht, kus saab kasutada ära oma oskusi ja teadmisi, ning inspireerides aidata ka teisi tegema või alustama midagi, mille jaoks senini pole olnud piisavalt julgust või inspiratsiooni.

Sõnal I N S P I R E E R I M A on minu jaoks oluline tähendus, ning sotsiaalmeedia defineerib minu meelest selle sõna tähendust hästi. Sotsiaalmeedia on täis erinevaid inimesi üle maakera, kõik teevad midagi, toodavad midagi, jagavad midagi, ning minu meelest on see kõik meeletult inspireeriv.

Mulle meeldib, et sotsiaalmeedia annab kõigile vabad käed tegutsemiseks ja loomiseks.

Siinkohal võtan aga jutuotsad  kokku, ning loodan, et leiad ka edaspidi tee minu päevaraamatusse.

Seniks aga jätan siia lingi, mille kaudu saad piiluda minu tegemisi instagramis 😉

Tsau-tsau!

https://www.instagram.com/ttttuuli/

 

Jälgi mind ka mujal 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga