Site Overlay

Kes ma olen?

Olen tervisliku elustiili propageerija, kelle igapäeva eluga käbi käsikäes tervis, pidev enesearendamine selles valdkonnas ning positiivse meeleolu loomine nii endale kui teistele. Minu suureks kireks on toidustilistika-ja fotograafia, sisuloome ning kirjutamine. Armastan luua sotsiaalmeedias erinevaid visuaale, lastes fantaasial lennata nii köögis retsepte katsetades, Lightoomis piltidega möllates kui ka blogis kirjutades.

Armastan inspireerida inimesi elama oma parimat elu. Soovin jagada oma kogemusi, arvamusi ja soovitusi ning vahetada mõtteid tervise, elustiili, toidu ja fotograafia valdkonnas. Kui sa tunned, et miski eespool nimetatutest võiks Sind kõnetada, siis on mul Sulle rõõm teatada, et Sa oled õiges kohas!

Lisaks eelmainitule olen lõpetanud ka Tallinna Tehnika Kõrgkooli Teenusmajanduse instituudi juhiabi eriala.

Mina ja sotsiaalmeedia 

Minu ja sotsiaalmeedia vaheline seos on just täpselt selline, et ligi 6 aastat tagasi kui alustasin teekonda tervislikuma “minani”, siis avasin ka instagramis oma (toidu)pildi blogi. Hakkasin kajastama seal oma retsepte ja dekoreeritud toitudest pilte, millele lisaks ka muid elulisi hetki/mõtteid.

Tänaseks on saanud sellest minu töö. Kajastan huvitavaid retsepte, oma lemmik(tervise)tooteid või lihtsalt põnevaid/teaduslikke fakte tervisest, eluviisist, ning sellest, kuidas neid kahte ühendades jõuda Tervisliku Eluviisini. Samuti leiab minu instagramist killukesi ja mõtteid minust ja minu igapäeva elust.

Miks sotsiaalmeedia? 

Sotsiaalmeedia on minu jaoks saanud kohaks, kus on võimalik jagada oma mõtteid, oskusi, hobisid ja kõike muud mis paelub, ning tutvuda seejuures ka inimestega kel on sarnased huvid, või kellele lihtsalt meeldib see, mida sa teed. See on koht, mis inspireerib. Koht, kus on kõik võimalik. Koht, kus saab kasutada ära oma oskusi ja teadmisi, ning inspireerides aidata ka teisi tegema või alustama midagi, mille jaoks senini pole olnud piisavalt julgust või inspiratsiooni.

Sõnal I N S P I R E E R I M A on minu jaoks oluline tähendus, ning sotsiaalmeedia defineerib minu meelest selle sõna tähendust hästi. Sotsiaalmeedia on täis erinevaid inimesi üle maakera, kõik teevad midagi, toodavad midagi, jagavad midagi, ning minu meelest on see kõik meeletult inspireeriv.

Mulle meeldib, et sotsiaalmeedia annab kõigile vabad käed tegutsemiseks ja loomiseks.

Siinkohal võtan aga jutuotsad  kokku, ning loodan, et leiad ka edaspidi tee minu päevaraamatusse.

Seniks aga jätan siia lingi, mille kaudu saad piiluda minu tegemisi instagramis:

https://www.instagram.com/ttttuuli/

Jälgi mind ka mujal 🙂
error

Leave a Reply